wersja polska deutsch version deutsch version

banner 8 banner 5 banner 7 banner 2 banner 6 banner 4 banner 9 baner 10 banner 1
  • TRANSPORT PONADNORMATYWNY

    Specjalizujemy się w transporcie ponadnormatywnym na rynku krajowym jak i zagranicznym. Świadczymy kompleksowe usługi spedycyjno-transportowe na terenie Polski, Europy Zachodniej, Wschodniej oraz Azji.

  • PRACE ZIEMNE I DROGOWE

    Kompleksowo realizujemy inwestycje związane z budownictwem drogowym. Realizujemy prace budowlano-remontowe dotyczące obszarów budownictwa drogowego.

  • PRACE ROZBIÓRKOWE

    Specjalizujemy się w robotach ziemnych, drogowych oraz rozbiórkach. Profil działalności naszej firmy związany jest z usługami rozbiórkowymi, wyburzeniami budynków i obiektów budowlanych metodą mechaniczną, przy użyciu ciężkiego sprzętu wyburzeniowego.


aktualności i wydarzenia


2017-06-26

Nowa naczepa na stanie

Nowa naczepa na stanie Powracamy z nową naczepą! Możliwości nasze w zakresie lekkich naczep zwiększyliśmy do 29 metrów powierzchni ładunkowej, dzięki możliwości podwójnego rozciągnięcia naczepy :) ... więcej»2017-06-26

WE NEED YOU!

WE NEED YOU! Nasza firma poszukuje osoby na stanowisko: - KIEROWCA DO TRANSPORTU GABARYTÓW Wymagania: *wiek min. 25 lat *Doświadczenie na stanowisku mile widziane *znajomość języka niemieckiego Oferujemy: *Adrenalinę, kreatywny zespół współpracowników, możliwość rozwoju *Umowę o pracę na pełen etat *Wynagrodzenie stałe + system premiowy Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie ... więcej»2015-04-22

Targi INTERMASZ 2015

Targi INTERMASZ 2015Spotkajmy się na Targach INTERMASZ już w maju..... My będziemy...a Wy? ... więcej»


1 2 następne »