wersja polska deutsch version deutsch version

banner 4 banner 6 baner 10 banner 7 banner 2 banner 5 banner 9 banner 8 banner 1
 • TRANSPORT PONADNORMATYWNY

  Specjalizujemy się w transporcie ponadnormatywnym na rynku krajowym jak i zagranicznym. Świadczymy kompleksowe usługi spedycyjno-transportowe na terenie Polski, Europy Zachodniej, Wschodniej oraz Azji.

 • PRACE ZIEMNE I DROGOWE

  Kompleksowo realizujemy inwestycje związane z budownictwem drogowym. Realizujemy prace budowlano-remontowe dotyczące obszarów budownictwa drogowego.

 • PRACE ROZBIÓRKOWE

  Specjalizujemy się w robotach ziemnych, drogowych oraz rozbiórkach. Profil działalności naszej firmy związany jest z usługami rozbiórkowymi, wyburzeniami budynków i obiektów budowlanych metodą mechaniczną, przy użyciu ciężkiego sprzętu wyburzeniowego.


Transport ponadnormatywny

Firma PHU Rybiński oferuje swoim Klientom możliwość skorzystania z najwyższej światowej klasy sprzętu transportowego, mogącego przewieźć najbardziej nietypowe i skomplikowane ładunki. więcej...

Usługi budowlane

Podstawową działalnością naszej firmy jest świadczenie usług robót ziemnych oraz drogowych, prac rozbiórkowych oraz wynajmu maszyn budowlanychwięcej...

O naszej firmie

Kompleksowo realizujemy inwestycje związane z budownictwem drogowym. Realizujemy prace budowlano-remontowe dotyczące obszarów budownictwa drogowego dla projektów instytucji publicznych oraz indywidualnych zleceniodawców. Posiadamy specjalistyczny sprzęt budowlany pozwalający na wykonanie prac budowlanych w różnych warunkach przy zachowaniu najwyższego poziomu jakości usług.

W transporcie działamy zgodnie z wszystkimi wymaganymi regulacjami krajowymi i międzynarodowymi (Konwencja CMR, Ogólne Warunki Spedycyjne), a całodobowa dostępność naszych spedytorów umożliwia kontrolowanie Państwa ładunku na każdym etapie z procesu transportowego. Z każdym dniem podnosimy jakość usług oraz maksymalnie optymalizujemy koszty związane z transportem ponadnormatywnym.

  Posiadamy:
  stałe zezwolenia na terenie Niemiec, Belgii, Holandii
  ubezpieczenie OCP na kwotę 500.000 $ , które zawsze można zwiększyć na żądanie klienta
  wszystkie zestawy posiadają paragraf 70
  całodobowy monitoring poprzez GPRS oraz ciągły kontakt telefoniczny z kierowcami
Największym komplementem są dla nas powtarzające się zlecenia od klientów powierzających nam ponownie bezpieczeństwo swoich towarów i zobowiązań-dbamy o nie jak o swoje własne.

Współpracujemy z takimi firmami jak: Uponor Infra, Metchem Kościan, ThyssenKrupp, Budimex, Exalo, Strabag, Aarsleff Sp. z o.o, Linter Group, Cemor Sp. z o.o, Elfeko S.A, Chemont Sp. z o.o, B.V. Beco, Kruszywa Polskie