wersja polska deutsch version deutsch version

baner 10 banner 7 banner 8 banner 6 banner 2 banner 9 banner 4 banner 5 banner 1
  • TRANSPORT PONADNORMATYWNY

    Specjalizujemy się w transporcie ponadnormatywnym na rynku krajowym jak i zagranicznym. Świadczymy kompleksowe usługi spedycyjno-transportowe na terenie Polski, Europy Zachodniej, Wschodniej oraz Azji.

  • PRACE ZIEMNE I DROGOWE

    Kompleksowo realizujemy inwestycje związane z budownictwem drogowym. Realizujemy prace budowlano-remontowe dotyczące obszarów budownictwa drogowego.

  • PRACE ROZBIÓRKOWE

    Specjalizujemy się w robotach ziemnych, drogowych oraz rozbiórkach. Profil działalności naszej firmy związany jest z usługami rozbiórkowymi, wyburzeniami budynków i obiektów budowlanych metodą mechaniczną, przy użyciu ciężkiego sprzętu wyburzeniowego.


wynajem maszyn budowlanych


Firma PHU Rybiński oferuje swoim klientom możliwość wynajmu doskonałej jakości maszyn najnowszej generacji oraz urządzeń budowlanych, jakie będą w stanie ułatwić każdą pracę, a co za tym idzie, również zaoszczędzić czas i pieniądze. Firma posiada w swojej ofercie bardzo szeroki wybór nowoczesnych i funkcjonalnych maszyn, najbardziej znanych i cenionych na współczesnym rynku producentów. Sprzęt, jaki znajduje się w naszej ofercie pozwala na szybkie i przede wszystkim efektywne wykonywanie bardzo szerokiego spectrum prac budowlanych, ziemnych, drogowych, betoniarskich czy remontowych. Maszyny są bezpieczne, regularnie serwisowane, a ich stan jest bardzo dokładnie sprawdzany, tak by nie zawiodły klienta w żadnej sytuacji.