wersja polska deutsch version deutsch version

banner 7 banner 9 banner 1 banner 5 banner 2 banner 4 baner 10 banner 6 banner 8
  • TRANSPORT PONADNORMATYWNY

    Specjalizujemy się w transporcie ponadnormatywnym na rynku krajowym jak i zagranicznym. Świadczymy kompleksowe usługi spedycyjno-transportowe na terenie Polski, Europy Zachodniej, Wschodniej oraz Azji.

  • PRACE ZIEMNE I DROGOWE

    Kompleksowo realizujemy inwestycje związane z budownictwem drogowym. Realizujemy prace budowlano-remontowe dotyczące obszarów budownictwa drogowego.

  • PRACE ROZBIÓRKOWE

    Specjalizujemy się w robotach ziemnych, drogowych oraz rozbiórkach. Profil działalności naszej firmy związany jest z usługami rozbiórkowymi, wyburzeniami budynków i obiektów budowlanych metodą mechaniczną, przy użyciu ciężkiego sprzętu wyburzeniowego.


prace rozbiórkowe


ddfdfdFirma PHU Rybiński specjalizuje się w robotach ziemnych, drogowych oraz rozbiórkach. Profil działalności naszej firmy związany jest z usługami rozbiórkowymi, wyburzeniami budynków i obiektów budowlanych metodą mechaniczną, przy użyciu ciężkiego sprzętu wyburzeniowego. Przeszkolona kadra kierownicza o wysokich kompetencjach, doświadczeni pracownicy oraz wysokiej klasy sprzęt, pozwalają nam w sposób należyty wykonać każde, nawet najtrudniejsze zlecenie. Oprócz profesjonalnych maszyn (koparki, koparko-ładowarki, samochody samowyładowawcze) posiadamy również specjalistyczny sprzęt tj. młoty hydrauliczne-wyburzeniowe, sprzęt do cięcia elementów stalowych i betonowych. Doradzamy naszym Klientom, jak najkorzystniej finansowo i bez komplikacji przeprowadzić prace rozbiórkowe. Jesteśmy niezawodni, pracujemy szybko, oferujemy wysoką jakość przeprowadzanych robót i konkurencyjne ceny. Wszystko to sprawia, że jesteśmy w stanie prowadzić równolegle kilka prac wyburzeniowych i zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających zleceniodawców.